Leden 2014

Jak vypadají blogy které byli minulí rok nominované na nejlepší nováčky?

4. ledna 2014 v 19:11 | Admin |  Blogy
Jak vypadají blogy které byli minulí rok nominované na nejlepší nováčky
1. Troian-A-Bellisario (35 hlasů, vítěz) - stále běží, nominován na herečku 2. Demi-DL (30 hlasů) - zrušen, 3. DobrevTeam (28 hlasů) běží, 4. ShayMitchell-Daily (26 hlasů) - zrušen, 5. Nicki-Minaj-4ever (20 hlasů) - neaktivní, 6. Avril (17 hlasů) - běží

Představme si kategorii č. 1: NEJLEPŠÍ BLOG O ZPĚVAČCE

3. ledna 2014 v 13:26 | Admin |  Představme si jednotlivé kategorie 2012

Chci to tady udržet na té úrovni jako to tu držela bývalá správkyně takže nepřijde te s články o představování kategorií! Budu teda spíš psát proč jsou nominovaní a tak! :-)

Začínáme!!

JESSIE-J-CORNISH.BLOG.CZ

Prvním nominovaným blogem v letošních BEST FANSITE WEB AWARDS je blog o Jessie Cornish, který minulí rok s náskokem 7 hlasů vyhrál v kategorii zpěvačka! Tento blog si udržel úroveň možná se ještě vylepšil a proto tady nesmí chybět!! Obhájí své vítězství?

DAILYSMILEY.BLOG.CZ

Druhým nominovaným blogem je web DAILYSMILEY! Který byl minulí rok také nominovaný ale nominaci neobhájil! Já si myslím že by si jistě zasloužil vyhrát nebo alespoň umístit protože je to podle mého nejlepší blog o Miley!

UNLIMITED-SELENAG.BLOG.CZ

Dalším třetím nominovaným blogem je blog o Seleně Gomez který byl také minulí rok nominován v kategorii herečka. Já ale zastávám názor že Sel je hlavně zpěvačka proto je právě v této kategorii! Minule se adminky dostali na třetí místo! Uvidíme jak to bude letos! :-)

SELENAFANATICS.BLOG.CZ

Letos to bude možná tak trochu ,,Selena Kategorie" protože nominované jsou o ní hned tři blogy (minule byli tři blogy o Demi Lovato jak koukám)! Jenže selenafanatics je opravdu skvělý blog a místo v téhle ,,TOP 6" si jistojistě zaslouží!

LANA-DEL-REY-DAILY.BLOG.CZ

Následujícím nováčkem v kategorii je blog o Laně Del Rey který je velice kvalitní a já když chci vědět co nového u Lany rozhodně zajdu tam! Od začátku nominací mi bylo jasno že sem patří!

DAILY-GOMEZ.BLOG.CZ

Posledním blogem nominovaným v této kategorii je blog DAILY-GOMEZ! Na tenhle blog jsem narazila teprve nedávno ale když jsem hledala šestý blog do této kategorie uvažovala jsem mezi třemi blogy a tento zvítězil! Kdoví třeba zvítězí celou soutěž!!

BEST FANSITE WEB AWARDS 2013

3. ledna 2014 v 11:41 | Admin
Po dohodě s adminkou tohoto blogu, nakonec budu spravovat letošní Best Fansite Web Awards!! Asi to nebude tak poutavé protože nebudu dělat proma a ty zajímavé články jako ona! Ale anketa a nějáké články určitě budou! Hlasování bude probíhat ode dneška do 28. února kdy budou sečteny všechny hlasy a v sobotu 1. března bude soutěž vyhodnocena! Pokusim se to udělat jako bývalá adminka. Styl komentářů by měl být jako minule tedy musíte vyplnit všechny kategorie! Tímto stylem: