Leden 2013

Best Fansite Web Awards 2013 - Staňte se porotcem! Speciální vyznamenání

2. ledna 2013 v 13:57 | Admin |  Představme si jednotlivé kategorie 2012
S počtem hlasů 104 získává největší počet hlasů letošních Best Fansite Web Awards za kategorii herečka blog NinaDobrev-4fans
A zvláštní ocenění je pro blog Best-Actresses který proměnil své dvě nominace Nejlepší blog o více celebritách a Adminský Tým na dvě vítězství!

Jak to bude s cenami?
Během ledna by mělo být vše hotové, ocenění budou:
1. místo - Něco na styl diplomu - vyznamenání (:D) a layout (né ode mě, to bych byla asi úplně blbá :D), ale od grafiků od dobrých grafiků, už mám čtyři sehnané (Z těch čtyř, jsou dvě grafičky ze Sweetheaven), no ale pořád zbývají ještě tři tak to musím dojednat :D
2. místo - Vyznamenání
3. místo - Vyznamenání

"Překvapení" už jsem představila v minulém článku ale teď podrobněji
Ano, rozhodla jsem se že pokud nebude konec světa, neumřu, neskončí internet, nezačne třetí světová válka tak Best Fansite Web Awards budou i letos v říjnu.
A jelikož jste měli menší připomínky (někteří) na můj výběr blogů tak jsem se rozhodla že už od února se budete moct hlásit jako porotci, bylo by více kol, prostě v jednom by se projednala jedna kategorie, každý by řekl jaké blogy by tam chtěli a všichni jsme se pak schodli na výběru, maximálně bych to ve finále pozměnila kdyby se něco zrušilo a tak. Bylo by to asi takhle Květen, Červen, Červenec, Září by bylo asi 8 takovej chat schůzek :D. Všechno se může změnit, ale pokud by jste měli zájem v lednu se budete moc začít přihlašovat.
+ BĚHEM LEDNA TU BUDOU TY CENY +
A tím se asi loučím! A nezapomeňte se tu v lednu ukázat ;)

SSELENADAILY je první v naší Síni Slávy

2. ledna 2013 v 13:54 | Admin
Nám zbývá poslední kategorie - vedlejší kategorie, a to který blog který letos skončil vám bude nejvíce chybět, stal se z toho souboj mezi blogem který skončil sám od sebe a který skončil kvůli tomu že jedna slečna ho ukradla, ale nakonec, vám nejvíce bude chybět blog sselenadaily, a dostává se tak do síně slávy která bude brzo tady na blogu vytvořena :D

Počkejte tu ještě pár minut, protože právě vy se můžete stát porotcem u výběru příštích BFWA 2013! (To mělo být to překvapení, nevěděla jsem jak to jinak nazvat :D)
Dozvíte se speciální ocenění
A co vyhrají umístění a výherci :)

Nováček: And winner is..

2. ledna 2013 v 13:49 | Admin |  Představme si jednotlivé kategorie 2012
Tak a jsme u poslední kategorie Best Fansite Web Awards, ale zatím nekončíme, až vyhodnotím tento článek, bude tu ještě Síň Slávy, a ocenění, takové menší ještě, věci týkající se cen, a to "překvapení"
Jak jsem psala nováček byl sakra vyrovnanej rozdíl mezi prvním a posledním místem byl 15 hlasů! což je opravdu málo!
Tak už se pojďme podívat a potom tu ještě zůstaňte bude tu to "překvapení" :DD

Adminský Tým: And winner is..

2. ledna 2013 v 13:43 | Admin |  Představme si jednotlivé kategorie 2012
Tak a je tu předposlední kategorie, ta kde vyberete tu nejlépe sehranou partu fansite blogerů, další těžká kategorie, všechny týmy jsou opravdu skvělé ať je to třeba jen DUO, no tak se pojďme podívat na výsledky.
Už zachvíli vyhodnotíme nejlepšího Nováčka 2012! :)

O více celebritách: And winner is..

2. ledna 2013 v 13:36 | Admin |  Představme si jednotlivé kategorie 2012
Tak a je tu vyhodnocení O více celebritách, tyhle blogy do toho vkládají nejspíš nejvíc času, ale většinou je jich tedy na blogu víc, no já když jsem si vyplňovala svůj dotazník tady u té kategorie jsem hrozně tápala ale dotápala jsem a my už se pojdme kouknout na výsledky.
Už zachvíli vyhodnocení Adminského týmu!
Podělte se o své favority, nebo si jen tak pokecejte na chatu BFWA který najdete v úvodním článku dnešního programu:)

Herečka: And winner is..

2. ledna 2013 v 13:27 | Admin |  Představme si jednotlivé kategorie 2012
Tak a pomalu ale jistě se dostáváme do poloviny dnešního programu, jsme u kategorie HEREČKA a jak si můžeme podle první statistiky všimnout jeden blog byl opravdu ostře vepředu, měl hodně těch "samohlasů" :D ale také se stejně objevoval skoro všude, já už vás nebudu dál napínat, můžeme se podívat :)
Už zachvíli vyhodnocení kategorie O více celebritách
Podělte se o své favority nebo si jen tak zachatujte na chatu BFWA v úvodním článku vyhodnocení najdete odkaz.

Skupina: And winner is..

2. ledna 2013 v 13:18 | Admin |  Představme si jednotlivé kategorie 2012
Kvalita je od videa k videu horší takže vám se budu dávat pouze obrázky, omlouvám se ale je to opravdu ošklivé jak je to nekvalitní, pod celím článkem najdete kompletní okýnka, tato kategorie má pouze čtyři blogy, a musím přiznat že je to tady docela zajímavé :), třetí blog skončil :( ale měl zřejmě návštěvníky protože ho lidé volili i tak, druhý blog má hiatus, a ten poslední, "Dámy mají přednost" :D.. Takže už jsem vám asi prozradila pořadí ale stejně :) koukněte dolů
Počkejte si už zachvíli herečka
Podělte se o své názory nebo si jen tak zachatujte na chatu BFWA odkaz v úvodním článku vyhodnocení.

Seriál: And winner is...

2. ledna 2013 v 13:11 | Admin |  Představme si jednotlivé kategorie 2012
Je tu další kategorie, předem se omlouvám za kvalitu, youtube to uplně celé všechno... ani nebudu říkat co s tím, nevím totiž vůbec co s tím :/.. Ale na to kašlete! Je tu další vítěz a to kategorie seriál do které jste opravdu posílali rekordní počet jednohlasů, ty které jsem nechtěla uznávat ale nakonec mi došlo jak i vy jste mi poradilo, že by to nebylo moc fér takže tady to je! :).. Podělte se o své dojmy nebo si jen tak zachatujte na chatu BFWA, na který najdete odkaz u úvodního článku!
Počkejte si už zachvíli vyhodnocení skupin!
Pokud jste nepoznali blogy, adresy najdete pod cč.

Zpěvačka: And Winner is...

2. ledna 2013 v 13:06 | Admin |  Představme si jednotlivé kategorie 2012
Tak a je to tu, prvním vítězem v kategorii zpěvačka v historii Best Fansite Web Awards.. více ve videu! Já moc gratuluji všem blogům, protože výsledky byli velice vyrovnané a mezi třetím a čtvrtým místem byl rozdíl pouze dvou hlasů! Neodcházejte, už za pár minut vyhodnotíme Seriál!..
Chcete se podělit o své názory a favority? Nebo si jen tak zachatovat? Jděte na Chat Best Fansite Web Awards odkaz - minulí článek
Pokud jste nepoznali co je jaký blog klikněte na celí článek

Sledujte vyhodnocení BFWA na chatu, rekapitulace BFWA 2012

2. ledna 2013 v 13:00 | Admin
Vítejte na vyhodnocení cen Best fansite web awards 2012 (BFWA), které už jste měli možnost sledovat a hlasovat od 27 října roku 2012! Za ty dva měsíce jsme dospěli ke konci na který už jste určitě netrpělivé čekali!
A než se přesuneme k první kategorii zopakujme si jak to tady od října šlapalo! :)
PS: Viděla jsem na jednom blogu že tam jsou takovéhle chaty a řekla jsem si že by to byla možná zábava si při vyhodnocení chatovat s někým, vyměňovat si favority a tak :D takže celou dobu můžete být online tady na chatu! :)

CHAT


Výsledky včera sečtené, jdu pracovat na vyhodnocení!

2. ledna 2013 v 10:17 | Admin |  Novinky
Před hodinou jsem vstala a stáhla si Movie Maker! Prtože jsem si řekla že to tak asi bude lepší :)..
Takže já se jdu vrhnout na ty videa a vy tu nezapomeňte ve 13:00 být! :)

PS: ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!