Představme si poslední kategorii letošních BFWA: NEJLEPŠÍ NOVÁČEK

15. prosince 2012 v 10:35 | Admin |  Představme si jednotlivé kategorie 2012
Tak a je tu poslední představování kategorie v BFWA 2012, a setkáme se tedy dnes s kategorií - Nováček.
Je skoro neuvěřitelné že BFWA běží už od října a blíží se i vyhodnocení, a musím se přiznat ten čas mi vážně utekl!
PS: Už chystám promo, s mojí nově oblíbenou písničkou Good Feling

ZVOLTE TEN NEJ ZDE

Troian-A-Bellisario

První "nováček" byl založen v červnu tohoto roku. T-A-B se stal jedním z mála fungujících blogů o úžasné PLL herečce Troi Bellisario. Novinek o Troian není moc, ale adminka většinou pořád něco přidává, když nic o Troi, většinou nějáké zajímavé PLL spoilery. Po nějáké době přidala adminka Elle na blog i Keegana Allena alias -A Tobyho :).. Na blogu je teď moc hezký layout od adminky Elle. Určitě by si zasloužil vyhrát a stát se tak první nejlepším nováčkem! :)

Demi-DL

Další novo-blog je o poznání mladší, je na blogu teprve od září, a když si to zpočítáme, během jednoho měsíce existence byl zařazen do této kategorie! Na začátku vedli tento blog tři adminky, v současné době už blog vede pouze úžasná grafička Bebůš♥, a vede ho opravdu skvěle, na blogu jsou o Demi novinky v podstatě pořád a teď je tam i adventní kalendář. Tento blog by si rozhodně zasloužil vyhrát! :)

Nicki-Minaj-4ever

Další blog je zaměřený na zpěvačku Nicki Minaj a jak to tak vypadá v této kategorii se řadí k těm nejstarším, je na blogu od Února 2012 a ty narozeniny, oslaví opravdu zachvíli! O Nicki jsou na blogu novinky stále, adminka BaRuLí se o blog skvěle stará. Web zdobí layout od Jamese ze smart-page nebo sweetheaven. Učitě by si zasloužil vyhrát! :)

ShayMitchell-Daily

Další blog je o další PLL herečce - tentokrát o úžasné Shay Mitchell! Na blogu je aktuálně pauza, ale snad to co nejdříve bude jako dřív. Blog byl založen letos v červnu, a získal si spoustu návštěvníků. Na blogu je layout od úžasné grafičky Claire (sice jsem jí ještě nikde neviděla, ale ten layout je naprosto dokonalí! :)).. Tento blog by si rovněž zasloužil výhru!

DobrevTeam

Pátý nominovaný blog, je slovenský blog o úžasné TVD herečce Nině Dobrev, já mám tento blog hrozně ráda! :), neznám ho sice moc dlouho ale je opravdu skvělí! Na blogu ho můžeme vyhledávat od června. O blog se stará adminka Alison Rose. Na blogu je spoustu novinek o Nině a i o The Vampire Diaries! Určitě by si zasloužil vyhrát!

Avril

A je to tady, píšu úplně poslední představení blogu - Avril. Blog byl založen v dubnu tohoto roku, a v aktuální době se řadí k nejlepším blogům o té šílené Avril - taky jsem o ní jednou měla blog ale moc dlouho mi nevydržel :D.. O blog se stará adminka Kitti a blog má aktuálěn kabát od Kells*. Rozhodně by si zasloužil vyhrát! :)

STÁLE MŮŽETE HLASOVAT ZDE!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama