Představme si kategorii č. 5: NEJLEPŠÍ BLOG O VÍCE CELEBRITÁCH

2. prosince 2012 v 14:00 | Admin |  Představme si jednotlivé kategorie 2012
Tak další představení, dnes tu je slibovaný BLOG O VÍCE CELEBRITÁCH :).. Jenom jsem chtěla říct - včera jsme po dlouhé době překročili 100 lidí, a také včera po dlouhé době poslalo hlasovací lístek přes 20 :)

HLASOVAT MŮŽETE ZDE

Best-Actresses.blog.cz

Tak začínáme :D.. První blog je asi ten na celebrity a nejspíš i na seriály nejpočetnější,má neuvěřitelných 39 celebrit a 5 seriálů. Navštěvovat ho můžete už přes rok a skutečně by nejspíš nebylo dne kdyby na B-A nebyla novinka. O blog se v současné době stará 6 adminek, kromě celebrit jsou zde i Fashion články, grafika a i soutěž Christmas Presents :).. Moc se mi také líbí layout! Který dělali adminky :)

Daily-Actresses.blog.cz

Druhý nominovaný blog, tento má 5 seriálů a 3 herečky, novinky jsou na něm také každý den, a starají se o něj čtyři adminky. Kromě novinek o celebritách a hlavního "centra" a galerie je zde Filmové Centrum, najdete tady i grafiku a má facebook a twitter. Má nádherný layout od Kells*

Fansite-Singers.blog.cz

Třetí nominovaný blog má na starosti pouze jedna adminka - Vaness a je zaměřen na Nicki Minaj, Cher Lloyd, Ritu Oru a Kat Graham - čtyři zpěvačky o kterých není moc blogů - což se cení, a na blogu jsou o nich novinky pořád, a snad úplně všechno co jde "vyvrtat" :DDD.. A samozřejmě takové ty POTM a HOT or NOT.. Je tam nádherný lay od Luzz! :)

Daily-KStewart-NDobrev.blog.cz

Další z řady blogů, další můj oblíbený.. :) Tento je zaměřen pouze na Kristen, Ninu a TVD, jak tak koukám Natalii a Dainn mají každá tumbrl na blogu je rubrika Ask us a From You, FB stránku a Guest Book musím se přiznat že jsem ani netušila kolik toho tam je :D.. Na blogu jsou vpodstatě každý den články - teďkon je tam tedy pauza, ale věřím že se D-KS-ND vrátí :).. A další blog v kategorii kdo má layout od úžasné Kells* :D

Justa.blog.cz

V této kategorii ten nejstarší, vládne na blogu už od roku 2008, což je opravdu, kruté! :D.. O blog se stará Katie* a najdeme na něm Kristen Stewart, Ashley Tisdale a Ninu Dobrev - TVD také :D.. Kromě POTM je na blogu od včerejška anketa Blog Duel. Blog má nádherný layout od adminky blogu výše zmíněného - Daily-KStewart-NDobrev Natalii :)

Hollywood-Fansite.blog.cz

Blog dva dny po vyhlášení výsledků, oslaví první rok existence o blog se stará pouze jedna adminka - Mell a na blogu je 30 hereček, zpěvaček, skupin, zpěváků, filmů,seriálů od známých jako Seleny Gomez nebo Justina Biebera k méně známým jako Cheryl Cole nebo Ariana Grande. Adminka jede opravdu jako rotoped v přidávání starých fotek. A na blogu je layout od Páji :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nicol - best-actresses.blog.cz Nicol - best-actresses.blog.cz | Web | 2. prosince 2012 v 21:41 | Reagovat

Děkujeme za tak krásná slova <3

2 Vaness // Fansite-Singers Vaness // Fansite-Singers | Web | 3. prosince 2012 v 17:33 | Reagovat

To je také milé :)) ďakujem za skvelý názor na môj blog :)

3 Betty Betty | 4. prosince 2012 v 11:46 | Reagovat

BEST-ACTRESSES!!!

4 Nicol - best-actresses.blog.cz Nicol - best-actresses.blog.cz | Web | 4. prosince 2012 v 15:27 | Reagovat

[3]: Děkujeme za přízeň :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama