Prosinec 2012

Jak bude probíhat vyhodnocení BFWA

27. prosince 2012 v 15:54 | Admin |  Novinky
Bohužel proma neudělám, už na ně nemám program.. a nebude to udělané videově, ale asi takhle:
Kdy: 2.1.2012
Čas: 13:00 - 14:00
Kdo může přijít: Ať vás přijde co nejvíc, budu rda když o tom poinformujete na blogu, protože nakonci tu bude taková věc, do které by se mohlo zapojit spoustu lidí!

Promo - NEJLEPŠÍ BLOG O SERIÁLU

15. prosince 2012 v 12:15 | Admin |  Představme si jednotlivé kategorie 2012
Tady slibované promo - dle mého jedno z nejpovedenějších! :).. ale snad se líbí hlavně vám! :D

Představme si poslední kategorii letošních BFWA: NEJLEPŠÍ NOVÁČEK

15. prosince 2012 v 10:35 | Admin |  Představme si jednotlivé kategorie 2012
Tak a je tu poslední představování kategorie v BFWA 2012, a setkáme se tedy dnes s kategorií - Nováček.
Je skoro neuvěřitelné že BFWA běží už od října a blíží se i vyhodnocení, a musím se přiznat ten čas mi vážně utekl!
PS: Už chystám promo, s mojí nově oblíbenou písničkou Good Feling

ZVOLTE TEN NEJ ZDE

Troian-A-Bellisario

První "nováček" byl založen v červnu tohoto roku. T-A-B se stal jedním z mála fungujících blogů o úžasné PLL herečce Troi Bellisario. Novinek o Troian není moc, ale adminka většinou pořád něco přidává, když nic o Troi, většinou nějáké zajímavé PLL spoilery. Po nějáké době přidala adminka Elle na blog i Keegana Allena alias -A Tobyho :).. Na blogu je teď moc hezký layout od adminky Elle. Určitě by si zasloužil vyhrát a stát se tak první nejlepším nováčkem! :)

Demi-DL

Další novo-blog je o poznání mladší, je na blogu teprve od září, a když si to zpočítáme, během jednoho měsíce existence byl zařazen do této kategorie! Na začátku vedli tento blog tři adminky, v současné době už blog vede pouze úžasná grafička Bebůš♥, a vede ho opravdu skvěle, na blogu jsou o Demi novinky v podstatě pořád a teď je tam i adventní kalendář. Tento blog by si rozhodně zasloužil vyhrát! :)

Nicki-Minaj-4ever

Další blog je zaměřený na zpěvačku Nicki Minaj a jak to tak vypadá v této kategorii se řadí k těm nejstarším, je na blogu od Února 2012 a ty narozeniny, oslaví opravdu zachvíli! O Nicki jsou na blogu novinky stále, adminka BaRuLí se o blog skvěle stará. Web zdobí layout od Jamese ze smart-page nebo sweetheaven. Učitě by si zasloužil vyhrát! :)

ShayMitchell-Daily

Další blog je o další PLL herečce - tentokrát o úžasné Shay Mitchell! Na blogu je aktuálně pauza, ale snad to co nejdříve bude jako dřív. Blog byl založen letos v červnu, a získal si spoustu návštěvníků. Na blogu je layout od úžasné grafičky Claire (sice jsem jí ještě nikde neviděla, ale ten layout je naprosto dokonalí! :)).. Tento blog by si rovněž zasloužil výhru!

DobrevTeam

Pátý nominovaný blog, je slovenský blog o úžasné TVD herečce Nině Dobrev, já mám tento blog hrozně ráda! :), neznám ho sice moc dlouho ale je opravdu skvělí! Na blogu ho můžeme vyhledávat od června. O blog se stará adminka Alison Rose. Na blogu je spoustu novinek o Nině a i o The Vampire Diaries! Určitě by si zasloužil vyhrát!

Avril

A je to tady, píšu úplně poslední představení blogu - Avril. Blog byl založen v dubnu tohoto roku, a v aktuální době se řadí k nejlepším blogům o té šílené Avril - taky jsem o ní jednou měla blog ale moc dlouho mi nevydržel :D.. O blog se stará adminka Kitti a blog má aktuálěn kabát od Kells*. Rozhodně by si zasloužil vyhrát! :)

STÁLE MŮŽETE HLASOVAT ZDE!


Promo - NEJLEPŠÍ BLOG O SKUPINĚ

9. prosince 2012 v 11:36 | Admin |  Představme si jednotlivé kategorie 2012
Konečně se mi to povedlo udělat dle kalendáře :D.. Takže promo ke skupinám! :D snad trošku líbí :D

Představme si kategorii č. 6: NEJLEPŠÍ ADMINSKÝ TÝM

9. prosince 2012 v 10:08 | Admin |  Představme si jednotlivé kategorie 2012
Tak a je tu představení kategorie - Adminský tým, je zajímavostí, že všechny tyto blogy, kromě vampirediaries-sk už jsou v nějáké té kategorii nominovaní.. :D - takže to bude v podstatě krom jednoho blogu krátce :D
Chystám článek který by měl mít téma "Sesterské blogy mezi nominovanými konkurenty" :D vím že to asi nedává moc smysl, ale to neřešte :D
A mimo to, už mám něják rozvržené jak bude vypadat vyhodnocení :D, takže žádnej jeden hrcprc článek - ty jsi vítěz :D

ZVOLTE TEN NEJ ZDE

VD-Online.blog.cz

Vampire Diaries blog, má v současné době dvě adminky - Damie a Eli a jednu webmissku - Bathie. Je to jeden z nejspolehlivějších zdrojů informací o Vampire Diaries, a volit ho můžete i v kategorii NEJLEPŠÍ BLOG O SERIÁLU. Pro zajímavost, The Vampire Diaries a jejich herci (Nina Dobrev :D a Ian Somerhalder :D) patří mezi nejpočetnější témata nominovaných blogů věřte ne z 37 blogů, má 12 téma TVD :D..

Best-Actresses.blog.cz

Blog na adminky v této kategorii a v celé soutěži nejpočetnější. Odpovídá tomu i počet celebrit a seriálů a v této letošní soutěži patří mezi dva nejpočetnější blogy na celebrity a seriály. Tak a k těm adminkám - Nicol, Endíí, Eve, Terez, Tewii a VeRu, ovšem kdybych počítala počet těch co se na B-A vystřídali, myslím že by jich bylo mnohem více! Hlasovat pro tento blog můžete i v kategorii NEJLEPŠÍ BLOG O VÍCE CELEBRITÁCH.

Online-TVD.blog.cz

O-TVD další blog v kategorii o The Vampire Diaries, tento vlastní tentokrát dvě adminky - Tess* a Lexxie a tvoří tak spolu skvělí STELENA/DELENA tým. O-TVD se zároveň také řadí mezi těch 12 blogů o TVD a jeho hercích :).. Pro tento blog můžete hlasovat i v kategorii NEJLEPŠÍ BLOG O SERIÁLU

Daily-KStewart-NDobrev.blog.cz

Další blog má na tématu Kristen Stewart a Ninu Dobrev, na blogu jsou dvě adminky Natalii a Dainn. A když už jsme u těch zajímavostí, když je na blogu Nina řadí se tento blog také mezi těch dvanáct blogů o kterých jsem mluvila :D - no jo, upíři vítězí :D.. V současné době je HIATUS, ale já věřím že holky budou brzo zpět. Hlasovat pro ně můžete i v kategorii NEJLEPŠÍ BLOG O VÍCE CELEBRITÁCH.

VampireDiaries-SK.blog.cz

Další Vampire blog :D, tento ale není nominovaný v jiné kategorii a tak si to schrneme celé - nominované adminky jsou Christ-in, Dima a Lenny. Kromě TVD na blogu najdeme i ke stažení epizody jiných seriálů. A v lednu už bude na blogu dva roky. Novinky jsou na něm snad každý den. A má POTM a Hot or Not :)..

Promo - NEJLEPŠÍ BLOG O HEREČCE

7. prosince 2012 v 21:15 | Admin |  Představme si jednotlivé kategorie 2012

Zítra - promo herečky

Dnes oslavujeme sestry narozeniny takže bohužel překládám .. :/

Dneska, další den :D
Tak to vypadá, že to bude chvilku trvat.. video jsem udělala jenomže youtube má nové práva a tak se musí čekat než se na vás dostane řada aby se to nahrálo, teda tak jsem to pochopila. jsem v nějákom pořadníku, nahrávám a až na mě přijde řada, tak to video bude :/.. jenomže youtube používá celí svět takže to může být kapku problém :/

Tak a je to tu :) snad líbí! :), myslím že nedopadlo nejhůř ale zase ta kvalita no :D.. Dneska představení :)

Představme si kategorii č. 5: NEJLEPŠÍ BLOG O VÍCE CELEBRITÁCH

2. prosince 2012 v 14:00 | Admin |  Představme si jednotlivé kategorie 2012
Tak další představení, dnes tu je slibovaný BLOG O VÍCE CELEBRITÁCH :).. Jenom jsem chtěla říct - včera jsme po dlouhé době překročili 100 lidí, a také včera po dlouhé době poslalo hlasovací lístek přes 20 :)

HLASOVAT MŮŽETE ZDE

Best-Actresses.blog.cz

Tak začínáme :D.. První blog je asi ten na celebrity a nejspíš i na seriály nejpočetnější,má neuvěřitelných 39 celebrit a 5 seriálů. Navštěvovat ho můžete už přes rok a skutečně by nejspíš nebylo dne kdyby na B-A nebyla novinka. O blog se v současné době stará 6 adminek, kromě celebrit jsou zde i Fashion články, grafika a i soutěž Christmas Presents :).. Moc se mi také líbí layout! Který dělali adminky :)

Daily-Actresses.blog.cz

Druhý nominovaný blog, tento má 5 seriálů a 3 herečky, novinky jsou na něm také každý den, a starají se o něj čtyři adminky. Kromě novinek o celebritách a hlavního "centra" a galerie je zde Filmové Centrum, najdete tady i grafiku a má facebook a twitter. Má nádherný layout od Kells*

Fansite-Singers.blog.cz

Třetí nominovaný blog má na starosti pouze jedna adminka - Vaness a je zaměřen na Nicki Minaj, Cher Lloyd, Ritu Oru a Kat Graham - čtyři zpěvačky o kterých není moc blogů - což se cení, a na blogu jsou o nich novinky pořád, a snad úplně všechno co jde "vyvrtat" :DDD.. A samozřejmě takové ty POTM a HOT or NOT.. Je tam nádherný lay od Luzz! :)

Daily-KStewart-NDobrev.blog.cz

Další z řady blogů, další můj oblíbený.. :) Tento je zaměřen pouze na Kristen, Ninu a TVD, jak tak koukám Natalii a Dainn mají každá tumbrl na blogu je rubrika Ask us a From You, FB stránku a Guest Book musím se přiznat že jsem ani netušila kolik toho tam je :D.. Na blogu jsou vpodstatě každý den články - teďkon je tam tedy pauza, ale věřím že se D-KS-ND vrátí :).. A další blog v kategorii kdo má layout od úžasné Kells* :D

Justa.blog.cz

V této kategorii ten nejstarší, vládne na blogu už od roku 2008, což je opravdu, kruté! :D.. O blog se stará Katie* a najdeme na něm Kristen Stewart, Ashley Tisdale a Ninu Dobrev - TVD také :D.. Kromě POTM je na blogu od včerejška anketa Blog Duel. Blog má nádherný layout od adminky blogu výše zmíněného - Daily-KStewart-NDobrev Natalii :)

Hollywood-Fansite.blog.cz

Blog dva dny po vyhlášení výsledků, oslaví první rok existence o blog se stará pouze jedna adminka - Mell a na blogu je 30 hereček, zpěvaček, skupin, zpěváků, filmů,seriálů od známých jako Seleny Gomez nebo Justina Biebera k méně známým jako Cheryl Cole nebo Ariana Grande. Adminka jede opravdu jako rotoped v přidávání starých fotek. A na blogu je layout od Páji :)

Promo - NEJLEPŠÍ BLOG O VÍCE CELEBRITÁCH

1. prosince 2012 v 13:09 | Admin |  Představme si jednotlivé kategorie 2012
Tak jak už jste si možná všimli podle kalendáře dnes nás čeká další promo - kategorie NEJLEPŠÍ BLOG O VÍCE CELEBRITÁCH která ej podle mě dost vyrovnaná.
Tohle Promo si hrozně zničilo kvalitu :( vůbec nevím jak je to možné.. ale snad to nenítak hrozné :)