Listopad 2012

Promo - NEJLEPŠÍ ADMINSKÝ TÝM

30. listopadu 2012 v 20:14 | Admin |  Představme si jednotlivé kategorie 2012
Tento víkend tu budou dvě proma a první je z Kategorie adminský tým..
Snad se vám líbí :).. Jenom pro informaci předchozí videa dosáhli 61 a 52 zhlédnutí, což je na blogové soutěže podle mě docela úspěch :).. Děkuji!

Novinky ohledně nominovaných blogů, co se děje? + Exkluzivní náhled do hlasů BFWA

30. listopadu 2012 v 17:02 | Admin |  Představme si jednotlivé kategorie 2012
Měla jsem chuť napsat článek a tohle téma mě opravdu zaujalo. Jedná se to v této soutěži "konkurenčních" blogů, v kategorii kterou si představíme tento víkend NEJLEPŠÍ BLOG O VÍCE CELEBRITÁCH. Včera jsem projížděla své oblíbené blogy, a když jsem narazila na DAILY-ACTRESSES byl na stránce článek nová adminka Flowerska, říkala jsem si, není náhodou Flowerska na BEST-ACTRESSES? Neřešila jsem to, dnes jsem si ale skutečně projížděla znovu své blogy a na B-A jsem narazila v menu na to že už tam Flowerska chybí. Docela mi chybí původ - proč. Nevíte to někdo náhodou? :D
Musela jsem to napsat :D jedná se to kategorií a mých oblíbených blogů :D... No to je takové bleskové upozornení číslo jedna.. Snad to nikoho nějak neurazí, ale vážně mi to přišlo jako podstatná informace když už tenhle článek píšu :D

Další blesková, ale starší novinka. Tentokrát se jedná vedlejší kategorie KTERÝ BLOG KTERÝ LETOS SKONČIL VÁM BUDE NEJVÍCE CHYBĚT. Je tu určitě velice dobrá zpráva, protože SSELENADAILY byl obnoven. Jsem hrozně ráda, ale nevím co bude s kategorií. Jak jste si možná všimli tento blog vede.

Už v představení kategorie skupin jsem psala že ONEDIRECTIONWEB něják stojí. Bohužel ta čtyřčlenná kategorie už čítá pouze tři aktivní. Jak to vypadá náš oblíbený 1D blog končí.

A poslední zprávou je že začíná jít do tuhého. Listopad by se dal označit za krizi. Minimum komentářů, ale tento týden jste opravdu začali hlasovat a je tam poznatelné, že zítřkem se blíží datum výsledků. A vlevo je také prvmí exkluzivní záběr komentářů. Nedělejte z toho ukvapené závěry jako "Aha.. hm tamtem blog má hlasy, nevyhraju" je to pidiukázka dvou komentů, ku dvou stovkám :D

TAK VOLTE TEN NEJ


Představme si kategorii č. 3: NEJLEPŠÍ BLOG O HEREČCE

24. listopadu 2012 v 17:09 | Admin |  Představme si jednotlivé kategorie 2012
Poslední ze čzyř představení je tu, potom už budou pouze rekapitulace :).. No ale tuto sobotu si představujeme kategorie NEJLEPŠÍ BLOG O HEREČCE o kterém taky můžu zmínit že jsou to opravdu ty moje nej blogy o herečkách. PS: Možná to někde bude znít slátaně, snažila jsem se vypsat opravdu všechno :)

VYBERTE TEN NEJ ZDE

NinaDobrev-4fans.blog.cz

Asi by jste nechápavostí kývali hlavou kdyby jste viděly že tenhle blog není na seznamu, myslím že Katty (adminku) zná skoro každý člověk co má trochu známější fansite blog, ať už ze sweetheaven nebo právě z blogu o Nině. Kromě Katty vede blog i Claire* myslím že tam adminuje zrovna od té chvíle co jsem psala na jejich blog o tom že byli nominované :D.. No k blogu, má nádherný layout, pokud se nic neděje tak jsou na něm pořád novinky a na blogu ho už můžete sjíždět již od roku 2010 což už něco říká :).. Zasloužil by si výhru! :)

AshleyStar.blog.cz

Vzpomínám si ještě na ty jedny z prvních takovích těch blogovích cen - myslím že to byli hbdelfin, a pokud se nemýlím tenhle blog byl také nominovaný, nepamatuji si zda vyhrál, ale byl :).. Tento blog už je také poněkud starší, tenhle už můžeme sjíždět už od roku 2008 :). Aktivita poslední dobou trochu vázne, ale každý někdy nestíhá :).. Zajisté by si zasloužil výhru

IHeart-Vanessa.blog.cz

Třetí nominovaný blog je o Vanesse Hudgens vedeho *NessinQa, myslím že pokud už jste na blogu delší dobu tenhle jste určitě někdy navštívili, myslím že já jsem na něj přišla tím že jsem přes různé blogy prolejzala affs. Znát ho můžeme od roku 2009 a taktéž si myslím že i tenhle blog byl v hbdelfin. Hrozně se mi líbí layout na blogu :).. Když jsou novinky o Vanesse určitě je tam najdete. Jako každý jiný by si azsloužil výhru :)

Fans-Leighton.blog.cz

A je tu Super Drbna váš zdroj.. Áno Leighton Meester, tenhle blog je asi ten nejspolehlivější zdroj o Lei z blogů, byl založen minulí rok v květnu, takže letos oslavil rok. Novinky jsou na něm v podstatě každý den, když novinky jsou. Já blog sleduju, protože sleduju Gossip Girl, myslím že jsem ho našla prostřednictvím toho že měla Lucy objednaný u někoho layout a ten dotyčný to měl na blogu a já tak blog našla :).. Adminka by si za svou práci zasloužila výhru! :)

Unlimited-SelenaG.blog.cz

PiggynQa:) a Sisi, blogů o Seleně je málo a já v současné době sleduji a mám nejraději tento (Ještě I-Heart-Sel ale ten je v současné době neaktivní takže tenhle vede :D), má nádherný layout, novinky jsou na něm pořád, jak jsem zaregistrovala tak soutěže o layout i jiné. Blog můžete sledovat od 6/1/2011 takže brzo oslaví dva roky :).. Tyhle dvě holky by si zajisté zasloužili výhru! :)

Lea-Michele-Sarfati.blog.cz

Táák, začnu asi tákto, ten blog mám hrozně moc ráda, začala jsem ho sledovat teprve nedávno když jsem se začala koukat na Glee mohl být tak říjen a proto když jsem udělala BFWA tak jsem ho tam strčila, jenže jsem si pár dní po tom všimla že blog je založen teprve v červenci, ale BFWA už bylo v polovině dění a bylo už spoustu hlasů, tak nemělo smysl blog přehazovat do nováčků. Takže, tohle je moje chyba a můžeme pokračovat :).. Novinky jsou na něm pořád, má pěkný layout takže celkově blog na jedničku. Jistě by si zaslouži. vyhrát! :)

Best Fansite Web Awards - Promo

24. listopadu 2012 v 16:22 | Admin |  Představme si jednotlivé kategorie 2012
Tak jsem nakonec nahrála to původní promo, je hrozné ale opravdu jsem neměla náladu od té doby co se mi seknul Movie Maker takže... no prostě o staré, sice hrozné.. ale co naděláme že? :)
snad to není zas tak špatné :).. ta kvalita je fakt hrozná :D a já jdu na představení kategorie :)

Best Fansite Web Awards - Kategorie Nováček - Promo

24. listopadu 2012 v 10:32 | Admin |  Představme si jednotlivé kategorie 2012
Právě jsem přišla na to, že kompletní promo pro všechny má hrozně špatnou kvalitu, tohle má lepší než to druhé, a už vím proč, a chyba je ve screenování, takže jdu všechno kompletně předělat, ale tak alespoň něco, je tu promo nováčka, v promech jdu odzdola v představování odshora :D (dneska bude představena kategorie herečky)..
Nejsem profesionál na videa, snažila jsem se jak nejvíc to šlo, no snad to není tak špatné. Dneska kategorie herečky + společné promo všech kategorií :)

Promo BFWA! :)

20. listopadu 2012 v 18:58 | Admin |  Novinky

Pro ty co to tu ještě sledují :).. Ano, pustila jsem se do video proma Best Fansite Web Awards, akorát jenom třičtvrtěhodiny trvali udělat sreeny blogů, další půl hodinky sestříhání písniček.. ale pracuji!! Těšte séé! :)

PREMIÉRA PRVNÍHO PROMA BFWA V SOBOTU 24.11 :)


Představme si kategorii č. 3: NEJLEPŠÍ BLOG O SKUPINĚ

17. listopadu 2012 v 13:16 | Admin |  Představme si jednotlivé kategorie 2012
Omlouvám se, moc školy. Málo času, takže dneska až a další zase příští sobotu! :).. Omlouvám se ale není vůbec čas :/

VYBERTE TEN NEJ ZDE!

Little-Mix-Daily.blog.cz

První a jediný blog který není o One Direction v této kategorii. Little Mix jsou čím dál tím populárnější, a tenhle je jeden z nejlepších českých blogů o nich. Moc se mi líbí layout od Nicol, články jsou na blogu skoro každý den. Zasloužil by si výhru! :)

OneDirectionWeb.blog.cz

První blog o One Direction v kategorii. Tento vede Nikusha, Damie a S., jeden z mých nejoblíbenějších 1D webs, ale bohužel už od minulého pátku je neaktivní. Snad se vše napraví, a tento skvělí blog se vrátí do normálu :)

IHeart-OneDirection.blog.cz

Další blog o 1D tento bude mít v prosinci rok. Má nový a úplně božský layout a denodenně na něm najdete články. Tenhle je rozhodně jeden z velkých adeptů na výhru!

OneDirection-Source.blog.cz

A poslední čtvrtý nominovaný blog a opět o One Direction, no jo, ty kluci prostě letěj. Nádherný layout, stálé novinky, další adept na vítěze! :)

Spoilery ke všem kategoriím i k budoucím dnům :)

10. listopadu 2012 v 10:53 | Admin |  Novinky
Dnes se dočkáte představení kategorie skupina :) a aby tu nebyl holý článek mám pro vás dárek v podobě "spoilerů" ke každé kategorii :D..

Nejlepší blog o zpěvačce se pořád přehupuje, jeden den vede jeden blog, další den další blog
Nejlepší blog o seriálu má už dny svého velitele, ten blog který vede je totiž skoro na každém hlasovacím lístku :)
Nejlepší blog o skupině je zatím mezi dvěma blogy
Nejlepší blog o herečce má jeden blog který vede ale další se na něj lepí
Nejlepší blog o více celebritách se pohupuje mezi třema blogy
Nejlepší adminský tým - tam vede jeden blog a nehodlá nikoho pustit před sebe
Nejlepší nováček je neurčitelný je to nejvyrovnanější kategorie

K této chvíli bylo odesláno 203 hlasovacích lístků (všechny dohromady)
Dnes představím kategorii skupina
Během týdne se dočkáte dalšího článku "Budoucí blogové esa?"
A další.. tak nezapomínejte sledovat BFWA :)

Představme si kategorii č. 2: NEJLEPŠÍ BLOG O SERIÁLU

3. listopadu 2012 v 10:29 | Admin |  Představme si jednotlivé kategorie 2012
Už týden můžete hlasovat o nejlepší fansite blog roku 2012. Tento týden si představíme druhou kategorii. A to seriály, i já jsem vyplnila svůj lístek a nad tímhle jsem tápala hodně dlouho! Jenom vybrat šest blogů na nominování, bylo sakra těžké!

VYBERTE TEN NEJ ZDE!

VD-Online.blog.cz

Tento blog by se dal označovat za ten nejznámější o TVD. Pro vaší informaci, i vd-online bylo napadnuto fúrií Eli, Abby. Naštěstí tento blog nepřišel o své majitele. O blog se stará Damie, Eli a Bathie, kromě této trojky si jistě vzpomínáte na Katie a na webmissky Blair a Bitch. Na blogu naleznete i grafiku. A v srpnu 2010 ho založili Damie a Katie. VD-O Girls by si určitě zasloužili vyhrát!

Ultimate-PrettyLittleLiars.blog.cz

Blog který je prakticky každý den aktualizovaný. Pretty Little Liars patří k nejlepším americkým seriálům a v ČR i SR je velice populární, tenhle blog označuji za mé velice oblíbené. Zbožňuji PLL a je málo stránek které by této mohli konkurovat. Stoprocentně by si i tento blog zasloužil výhru.

Glee-Daily.blog.cz

Tento blog určitě stojí za zmíňku díky Endííí by se tento blog dal počítat mezi světové jedničky mezi Glee-webs. Endííí a VeRu přidávají denodenně novinky, blog je rozšířen o galerii, iconcenter a také stylecenter, takž je z čeho vybírat. I když jsem začala Glee sledovat teprve nedávno, tenhle blog je opravdu bezkokurenčně nejlepší CZ a SK Glee web. Zasloužil by si vyhrát!

StoryBrooke.blog.cz

Neslyšeli jste nikdy o webu Story Brooke? Tak to se divím, tento blog je zaměřený na seriál Once Upon a Time a jeho cast, a většinou když projíždím blogy prostřednictvím "affs" najdu tenhle a prohlížím si ho. OUaT nesleduji, ale myslím že těch šest adminů co na tom webu adminuje by si výhru fakt zasloužilo! :)

ISomerhalder-Fan.blog.cz

IS-F můžete potkávat již od roku 2010, je zaměřen na TVD, Iana a Ninu. Má moc pěkný layout, a já tento blog s radostí navštěvuji. Po krátké pauze jsou zpátky. Vivi, Aslien a Carry mimo to také trhají rekordy v návštěvnosti, teď v 10:00 už mají neuvěřitelných 199 návštěvníků! :).. Tento blog má na to vyhrát, a fakt by si to zasloužil! :)

Online-TVD.blog.cz

Třetí blog v kategorii o TVD, TVD má v BFWA skutečně převahu s blogy. Online-TVD patří rovněž jako další dva blogy o TVD k českým a slovenským špičkám o TVD. Tess* a Lexxie jsou úžasné adminky (nominace i v NEJLEPŠÍ ADMINSKÝ TÝM), každý den zde najdeme to nejnovější. Tento blog letos v září oslavil své druhé narozky. Zasloužili by si výhru! :)

PrettyLittleLiars.blog.cz

Poslední blog v kategorii, a o Pretty Little Liars a Lucy Hale. O blog se stará grafička Kells* a jsou na něm pořád nejnovější novinky. Nedávno byl založen fanclub PLL párů. Tenhle blog ráda navštěvuji přála bych mu výhru! :)