Říjen 2012

Your Favourite Blog

30. října 2012 v 19:45 | Admin |  Blogy
Jelikož se mi ozvalo několik odkazů na to že je škoda že se neobjevil jejich oblíbený blog teď máte možnost. Pod tento článek piště svoje oblíbené fansite blogy (herečka, herec, zpěvačka, zpěvák, skupina, seriál, film).
Pokud se mi nějáký zalíbí je možné, že by se mohli objevit klidně v příštím Best Fansite Web Awards! :)

Přes dvacet neplatných hlasovacích formulářů! + Novinky

29. října 2012 v 14:37 | Admin |  Novinky
29/10/2012 Chtěla bych vám poděkovat za vaší neskutečnou podporu na blogu, moc si toho vážím, ani jsem nečekala že by to tady mohlo mít takoví úspěch! :).. A vy co blog sledujete pravidelně, tak vám povím na co se můžete těšit, během týdne se dočkáte dalšího představení a to kategorie dvě: seriály a pak chystám článek kde budete moc poslat své oblíbené fansite blogy :).. A samozřejmě to - překvápko :D

K hlasovacím lístkům, k této době mi jich dorazilo 106, bohužel cca 20 lístků by se dalo počítat za neplatné jelikož napíšete do komentáře jenom "hlasuji pro toho.." "blog favorita" "volím tohoto, ostatní blogy se mi nelíbí" vyplňujte prosím všechny kategorie i kdyby se vám všechny jiné blogy nelíbili, a také opravdu to pište tak jak sjemv ám to předepsala dostali se mi také hned několikrát hlasy kde vůbec nebylo před blogem napsáno NEJLEPŠÍ BLOG O TOM A TOM. Počítám to, dobře ale myslete taky na to že až ty hlasy budu dávat v lednu dohromady že mi to přidělá práci.

K těm "jednohlasům", přijde mi nefér je nepočítat, ale zase, pravidla jsou pravidla takže nad tímhle se ještě hodně zamyslím.

PNG: google.com // někdo z deviantartu, já jsem ho použila a hodila jsem na něj nápis BFWA 2012 :)

Hlasovací list 2012


Připravuji překvapení pro výherce!

28. října 2012 v 16:43 | Admin |  Novinky
Sice fakt né z mé kapsy, ale zatím jsem začala schánět takové blogové "sponzory". Zatím vám neprozradím o co se bude jednat ale stoprocentně se vám to bude líbit! :).. Dozvíte se co to bude během několika dní, až ty sponzory budou "komplet".. Možná už vás napadá co to bude ale stejně sledujte blog.


+ Nechtěla jsem tu zbytečně plýtvat článek díky jedné slečně: děkuji Nikush že mě upozornila, ale slečna - Deni si založila dnes nominace, lidi mě nevadí že si nominace založíte, ale no, ta adresa toho blogu se docela podobala té mé, i layout.

+ Byl tu i dotaz proč nejsou hlasy viditelné, je to proto aby bylo v lednu větší překvapení a větší radost :).. Každopádně já mám zatím k výsledkům přístup takže vám čas od času můžu něco prozradit, ale nebudu vám říkat jmenovitě kdo to je, bude to anonym :D
A co vám prozradím? V kategorii - Nejlepší nováček je to hodně vyrovnané, asi nejvyrovnanější kategorie.

Hlasovací list 2012


Vedlejší (poslední) kategorie: Který blog, který letos skončil vám bude nejvíce chybět?

28. října 2012 v 10:50 | Admin |  Představme si jednotlivé kategorie 2012
Rozhodla jsem se založit ještě jednu kategorii, která bude samostatná, takže i když vyplníte Formulář, nemusíte tady zahlasovat. Tuto anketu jako jedinou budete moct sledovat, protože bude založená na normální anketě.
A o čem bude tato kategorie? Letos odpadlo mnoho skvělých blogů, a já tady vybrala několik těch které jste určitě alespoň jeden někdy viděli. Anketa bude vyhlášena jako všechny 1/1/2013.
Berte to jako vedlejší kategorii, skokan roku? to asi ne to nevolí diváci :D. Ale berte to jako vedlejší anketu, hlavně vyplňujte

Hlasovací list 2012


Co blog dnes porodil a zrodil aneb. budoucí blogové esa? :D

27. října 2012 v 18:39 Nováčci na blog.cz
Víte, většina dobrých a oblíbených blogů se vlastně zrodí tak že na začátku by do nich nikdo nikdy neřekl že to bude legenda. Já vám přináším dnešní dle mého - možné naděje :D. Jelikotž mě to tu baví, a hlavně mě baví pátrat v blogerské komunitě :), tak snad vás to zaujme :D

HLASOVACÍ LIST 2012


Představme si kategorii č. 1: NEJLEPŠÍ BLOG O ZPĚVAČCE

27. října 2012 v 16:43 Představme si jednotlivé kategorie 2012
Dnes si představíme kategorii první. Nejlepší blog o zpěvačce, na blog.cz se dá vybírat mezi skvělými blogy o zpěvačkách, a bylo těžké vybrat pouze sedm nejlepších blogů do této kategorie.

VYBERTE TEN NEJ ZDE!

LoveKatyPerry.blog.cz

Blog který svůj první článek přidal již v listopadu roku 2008, Love Katy Perry by se dal určitě určovat jako nejlepší z blogů o KP. Určitě zaujme i layout, hezké barvy, osloví. Blog je často aktualitován. Určitě by si zasloužil vyhrát tuto kategorii!


DemiLovato.blog.cz

Tak první nominovaný blog o úžasné Demi Lovato, které začala stoupat sláva hlavně teď kdy jí můžeme vidět v X Factor USA. Blog v lednu oslaví svoje druhé narozeniny. Tak samě jako předchozí blog příjemně zaujme svým vzhledem. A pokud hledáte blog o Demi a kliknete na tento zaručeně si zapamatujete adresu jelikož adminka měla štěstí a získala Demilovato :). I tento blog by se zaručeně mohl stát vítězem kategorie


I-Heart-Miley-Ray.blog.cz

Třetí nominovaný blog je zaměřený na světoznámou Miley Cyrus. Letos v září oslavil své první narozeniny. Opět se budu opakovat, má nádherný layout. Je to určitě jeden z blogů o Miley co je aktualizovaný nejčastěji. Rozhodně by si zaloužil vyhrát kategorii NEJLEPŠÍ ZPĚVAČKA.


Jessie-J-Cornish.blog.cz

Jeden z nejstarších blogů o zpěvačce Jessie J kterou teď můžeme výdat v anglickém "hlasu". Blog letos v březnu oslaví své druhé narozeniny. Můžeme na něm vidět jemný a pěkný layout který určitě osloví. Adminka WhiteSparkle by si jistě zasloužila výhru.


DailySmiley.blog.cz

Tak druhý blog o Miley Cyrus v kategorii zpěvačka. DailySmiley je o měsíc starší než druhý zmiňovaný blog o Miley v kategorii. Osloví layoutem od TerusH z graphic-heart a stejně jako druhý blog patří k těm nejaktualizovanějším. Jako každý by si zasloužil výhru! :)


FanLovato.blog.cz

Tak, druhý web o Demi Lovato. FanLovato pod vedením Weni určitě navštívil každý alespoň jednou. Na blogu ho totiž můžete výdat už dva roky. Určitě vás zaujme layout od Caitlin. Je téměř pravidelně aktualizovaný. Rozhodně si zaslouží soutěžit v této kategorii.


DDLovato.blog.cz

Ano, diskriminace? Samá Demi? No věřte, nevěřte blogů o Demi je hodně, hodně a hodně, a právě že hodně kvalitních. Tento, patří k těm nejznámějším. Je často aktualizovaný, layout udělá příjemný dojem. Určitě další adept na výhru! :)

VYBERTE TEN NEJ!


Hlasovací list 2012

27. října 2012 v 14:18 | Admin
Tak a je tu první ročník soutěže Best Fansite Web Awards tentokrát pro rok 2012, a vy můžete ode dnešního dne do 1/1/2013. Musíte vyplnit všechny kategorie zde do komentářů a to tímto stylem příklad:
NEJLEPŠÍ BLOG O ZPĚVAČCE - web komu dáváte hlas
NEJLEPŠÍ BLOG O SKUPINĚ - web komu dáváte hlas

NEJLEPŠÍ BLOG O ZPĚVAČCE
lovekatyperry.blog.cz
demilovato.blog.cz
i-heart-miley-ray.blog.cz
jessie-j-cornish.blog.cz
dailysmiley.blog.cz
fanlovato.blog.cz
ddlovato.blog.cz


NEJLEPŠÍ BLOG O SERIÁLU
vd-online.blog.cz
ultimate-prettylittleliars.blog.cz
glee-daily.blog.cz
storybrooke.blog.cz
isomerhalder-fan.blog.cz
online-tvd.blog.cz
prettylittleliars.blog.cz


NEJLEPŠÍ BLOG O SKUPINĚ
little-mix-daily.blog.cz
onedirectionweb.blog.cz
iheart-onedirection.blog.cz
onedirection-source.blog.cz

NEJLEPŠÍ BLOG O HEREČCE
ninadobrev-4fans.blog.cz
ashleystar.blog.cz
iheart-vanessa.blog.cz
fans-leighton.blog.cz
unlimited-selenag.blog.cz
lea-michele-sarfati.blog.cz

NEJLEPŠÍ BLOG O VÍCE CELEBRITÁCH
best-actresses.blog.cz
daily-actresses.blog.cz
fansite-singers.blog.cz
daily-kstewart-ndobrev.blog.cz
justa.blog.cz
hollywood-fansite.blog.cz

NEJLEPŠÍ ADMINSKÝ TÝM
vd-online.blog.cz
best-actresses.blog.cz
online-tvd.blog.cz
daily-kstewart-ndobrev.blog.cz
vampirediaries-sk.blog.cz

NEJLEPŠÍ NOVÁČEK
troian-a-bellisario.blog.cz
demi-dl.blog.cz
nicki-minaj-4ever.blog.cz
shaymitchell-daily.blog.cz
dobrevteam.blog.cz
avril.blog.cz

+ Vedlejší nepovinná kategorie: Který blog, který letos skončil vám bude nejvíce chybět ZDE

Chcete ceny propagovat? A nebo jste nominovaný a chcete to dát vědět na svůj blog? Na konci stránky ve volitelném dolním boxu najdete bannery a ikonku! :)